Etkileşim çağında başarılı olmanın yolları – ikzirve17


Boğaziçi Üniversitesi İİBF’nin, İnsan Kaynakları disiplinine verdiği önemi artık tartışmaya yer yok şüphesiz. Her etkinlikte aynı mekanda farklı bir atmosfer yaşamanız için ne gerekiyorsa yapılıyor. Albert Long Hall ‘de ilk zirve deneyimimden bu yana her zirvede fark ettiğim net bir şey var; Farkındalık. Bence Boğaziçi Üniversitesi, yaptığı bu organizasyonla oradan farklı bir bakış açısıyla ayrılmanıza yetecek içeriği bir günlük programa sığdırmış ve biz İK profesyonellerini bekliyor.

İşte yerli ve yabancı konuşmacılarıyla #ikzirve17 ‘nin Basın Bülteni.

Zirvede görüşmek üzere.

İnsan Kaynakları alanındaki en prestijli buluşmalardan olan Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl dördüncü kez Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor. Zirve,  günümüzde en önemli değer olan “insan”ı, disiplinler arası konu başlıkları ve yenilikçi bakış açılarıyla desteklemeyi, fark yaratarak sürdürülebilir bir organizasyon olmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, iş dünyası profesyonelleriyle sektörün ileri gelenlerini 23 Mart Perşembe günü Albert Long Hall’de buluşturacak.  Farklı disiplinlerin önde gelen isimlerini, sektörün seçkin profesyonelleriyle kampüs ortamında buluşturan zirve, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak.

Dünyaca ünlü uzman konuşmacılarıyla İnsan Kaynakları alanında geleceği şekillendirecek yeni yaklaşımların doğmasını hedefleyen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde her zaman kazanan bir ortam yaratmak için yapılması ve yapılmaması gerekenler, bu yolda yetenek yönetimi görevini üstlenen İnsan Kaynakları yöneticileri tarafından tartışılacak. Ayrıca kurumsal kültürlerin bu unsurlara uyumu ve etkileri, kriz dönemleri izlenmesi gereken yollar ve etkileşim çağının kazananı olmak için yapılması gerekenler dünyaca ünlü konuklar ve iş dünyasının önde gelen yöneticileri tarafından masaya yatırılacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak olan zirvede, QNB Finansbank Genel müdür yardımcısı Hakan Alp, Tekfen İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Erhan Hersek, Zenger&FolkmanGroup başkanı Joseph Folkman, Self-Leadership: How to Become a MoreSuccessful, Efficient, and Effective Leader from  the Inside Out kitabının yazarı Andrew Bryant ve ülkemizin önde gelen şirketlerinin İK direktörleri yer alacak.

KAYNAK: http://2017.ikzirve.com Basın Bülteni

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s