EasyHR BLOGGER ETKİNLİĞİ


Yine bir etkinlik içeriği ile birlikteyiz ancak bu sefer biraz farklı.

5 Haziran 2016 Günü, Point Otel Barbaros ’da Merdiye EKER ve İmpress İletişim Ajans’ın konuğu olduk. Bu organizasyonların elbette en güzel tarafı Blogger arkadaşlarla bir araya gelerek ortak yürütülen projelerden yeni çıkan yasalara, sektörün geleceğinden blogların  geleceğine kadar her şeyi konuşuyor olmak. Güzel bir brunch ve arkasından keyifli bir sunum ile EasyHR ‘ın yeni yazılımının sektöre ve meslektaşlarımıza getireceği kolaylıklardan bahsedildi. Daha iyisi, etkileşimli olan bu etkinlikte yeni bir İK yazılımı ürününe birebir katkıda bulunmaktı.

EasyHR ‘nin de haklı olarak bir blogger etkinliği ile lansman yapması kendi adıma harika oldu. Aslında bu gibi etkinliklerin keyifli olmalarının dışında önemsediğim bir tarafı da bilgi paylaşımının yüksek olması. Mail grupları ve sosyal medyanın haricinde; birebir etkileşimli olarak hem teknoloji alanında hizmet sunan firmaların, hem de projeler aracılığı ile İK alanında öncülük eden şirketlerin uygulamalarına katılarak görüyorum ki; İnsan Kaynakları mesleğin gerçekten bilgi ve beceri isteyen ve kesinlikle kapsayıcı bir disiplin!

Bu sebeple, teknoloji şirketlerinin insan kaynakları fonksiyonlarını teknolojik alanda talebe dayalı bir konfor seviyesine ulaştırma çabalarını desteklediğimi söyleyebilirim. EasyHR ‘nin yapmış olduğu çalışma ise, renkli ara yüzü ile daha çok işveren markası ve iç iletişim fonksiyonlarına ciddi bir konfor alanı sağlıyor.

Etkinlik Videosu

Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s